Wielkość tekstu:

Aktualności

Nie ma dostępnych aktualności.

Badanie opinii zadowolenia pasażerów

Uprzejmie informujemy, że w dniach od 12 do 18 czerwca 2019 roku firma badawcza przeprowadza na stacjach metra ankiety dotyczące zadowolenia pasażerów korzystających z naszych usług. 

Zapraszamy do wzięcia udziału w badaniu i udzielenie wywiadu ankieterowi.

Więcej...

Program Edukacyjny „Ratujemy i Uczymy Ratować WOŚP w metrze

W dniu 11 czerwca Spółka Metro Warszawskie po raz kolejny udostępniła przestrzeń antresoli stacji metra C11 Świętokrzyska M2 na potrzeby organizacji Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Ratujemy i Uczymy Ratować”. Na terenie stacji metra dzieci ze szkół z całej Polski miały do wykonania zadania związane z pierwszą pomocą między innymi ułożenie osoby w pozycji bocznej, przeprowadzenie resuscytacji krążeniowo-oddechowej na fantomach.

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy (WOŚP) poza szeroko znaną działalnością wspierającą polskie szpitale oraz prowadzeniem 6 ogólnopolskich programów medycznych z powodzeniem realizuje również Ogólnopolski Program Edukacyjny „Ratujemy i Uczymy Ratować” .

Projekt podobnie jak w latach ubiegłych przyciągnął bardzo dużą liczbę zainteresowanych.

Więcej...

Metro Warszawskie na Dniach Ursynowa

W sobotę 8 czerwca br. Metro Warszawskie Sp. z o.o. wzięło po raz kolejny udział w pikniku zorganizowanym na terenie Parku im. Romana Kozłowskiego położonym na terenie Dzielnicy Ursynów. Podczas imprezy nie zabrakło atrakcji zarówno dla najmłodszych jak również dorosłych warszawiaków .

Na stoisku Metra Warszawskiego można było uzyskać aktualne informacje dotyczące bieżącej działalności metra, jak również o prowadzonych inwestycjach rozbudowy II linii. Na najmłodszych czekała maskotka krecik oraz szereg konkursów, w których wygrać można było min. gadżety z logo Spółki.

Wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko bardzo dziękujemy!

Więcej...

Zmiany w rejonie budowanej stacji „Kondratowicza”

Wakacje na budowie stacji „Kondratowicza” II linii metra będą bardzo intensywne. Wykonawca chce wykorzystać ten czas na budowę przejścia podziemnego od przyszłej stacji do planowanych przystanków tramwajowych na ul. św. Wincentego. Konieczne jest czasowe wyłączenie z ruchu fragmentu ulicy.

Więcej...

Dzień Dziecka na Bemowie z Metrem Warszawskim

W dniu 2 czerwca br. Metro Warszawskie uczestniczyło w pikniku rodzinnym przygotowanym z okazji Dnia Dziecka, zorganizowanym w ramach obchodów „Dni Bemowa 2019” w Parku Górczewska. Podczas imprezy nie zabrakło atrakcji zarówno dla najmłodszych warszawiaków jak i dla całych rodzin. W przygotowanej strefie dla dzieci czekały min. bezpłatne warsztaty, koncerty i przedstawienia teatralne. Nie zabrakło również atrakcji przygotowanych przez Spółkę Metro Warszawskie – malowanek i konkursów dla najmłodszych, w których wygrać można było min. gadżety z logo Spółki.

Dla uczestników wydarzenia przygotowane zostało stoisko promocyjno – informacyjne Metra Warszawskiego Sp. z o.o., na którym można było uzyskać szczegółowe informacje na temat rozbudowy II linii metra w Warszawie oraz współfinansowania tej inwestycji ze środków Unii Europejskiej. Dla zainteresowanych inwestycją przygotowane zostały materiały informacyjne, mapki, wizualizacje, broszury i foldery poświęcone II i III etapowi rozbudowy linii M2 w Warszawie.

 Wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko informacyjne serdecznie dziękujemy.

Więcej...

Zobacz wszystkie aktualności