Najbezpieczniej jest w metrze...

Według Komendy Stołecznej Policji, która przeprowadziła ocenę rocznej pracy komisariatów warszawskich, najlepsze wyniki osiąga komisariat Policja Metra. Czytaj w dzisiejszym numerze dziennika "Fakt".

Więcej...

Plany przetargów w Metrze Warszawskim w 2004 r.

W aktualnym numerze Biuletynu Zamówień Publicznych opublikowano plany przetargów w Metrze Warszawskim na ten rok.

Więcej...

Remis z drużyną profesjonalistów...

Wczoraj drużyna piłkarska Metra Warszawskiego rozegrała kolejny mecz w rozgrywkach piłki halowej w hali przy .ul. Narbutta 14. Tym razem przeciwnikiem Metra była drużyna agencji ochrony "Securitas". Przeciwnik bardzo trudny, który w sezonie jesień 2003 zajął 4-te miejsce w rozgrywkach w grupie profesjonalistów, tj. grupie mocniejszej.

Więcej...

Obydwie tarcze już pracują!!!

W poniedziałek 19 stycznia uruchomiona została druga tarcza przy Hali Marymonckiej. Obecnie obydwie tarcze, wschodnia i zachodnia, drążą tunele podziemnej kolejki na odcinku Marymont - Plac Wilsona.

Więcej...

Zachodnia tarcza drążąca już gotowa do pracy!...

Zakończył się montaż zachodniej tarczy drążącej w szybie startowym przy Hali Marymonckiej. Za kilka dni tarcza rozpocznie pracę...

Więcej...

Tym razem się nie udało...

W rozgrywkach halowej piłki nożnej "Ligowiec Mistrzów"; drużyna Domu Towarowego "SMYK" pokonała reprezentację Metra Warszawskiego 4:3. Relacja z emocjonującego meczu dalej...

Więcej...

Regulamin korzystania z MetroForum...

Od dzisiaj na naszej stronie internetowej znajduje się Regulamin obowiązujący użytkowników MetroForum. Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z nim, zanim skorzystacie z naszego Forum.

Więcej...

Prezes Krzysztof Celiński o przyszłości metra w Warszawie...

W aktualnym numerze tygodnika "Biznes Warszawski" ukazał się wywiad z prezesem Metra p. Krzysztofem Celińskim. Wywiad do przeczytania na podstronie O firmie -> Artykuły prasowe.

Więcej...

Realizacja budżetu 2003 r.

Metro Warszawskie zrealizowało ubiegłoroczny budżet na budowę I linii metra w ponad 94. procentach.

Więcej...

Ilu pasażerów jeździło w grudniu metrem...?

Tego się możecie dowiedzieć na podstronie "Serwis dla pasażerów" ściągając wykres w Excelu pokazujący liczbę pasażerów wchodzących na poszczególne stacje metra.

Więcej...