Nowe forum internetowe...

Po kilku tygodniach testów ruszyło nowe forum internetowe METRA WARSZAWSKIEGO...

Więcej...

Początek żółtej kampanii informacyjnej...

W warszawskim metrze tak jak w innych środkach komunikacji miejskiej pojawiły się pierwsze wskazówki jak postępować w sytuacjach zagrożenia terrorystycznego. To dopiero początek kampanii informacyjnej tego typu...

Więcej...

Ufamy metru

Mieszkańcy Warszawy mają zaufanie do metra. Przez ostatnie dni codziennie podziemną koleją jeździ od 260 do 280 tysięcy warszawiaków – tyle samo ile dotychczas.

Więcej...

Stacja "Dworzec Gdański" uznana za najpiękniejszą...

Stacja „Dworzec Gdański” została uznana przez warszawiaków za najładniejszą stację metra...

Więcej...

W lutym ponad sześć milionów pasażerów wybrało metro...

Ilu warszawiaków (i nie tylko) korzystało z każdej stacji? Tego możecie się dowiedzieć na podstronie "Serwis dla pasażerów" ściągając wykres w Excelu pokazujący liczbę pasażerów wchodzących na poszczególne stacje metra.

Więcej...

Geodeci METRA wyróżnieni przez Stowarzyszenie Geodetów Polskich

Stowarzyszenie Geodetów Polskich - jedyna tego typu organizacja w całej Polsce uznała geodetów METRA WARSZAWSKIEGO za jeden z najbardziej aktywnych zespołów.

Więcej...

Metro pokonało Murator!...

W ostatnim meczu halowych rozgrywek w piłce nożnej nasi zawodnicy pokonali drużynę Wydawnictwa Murator 4:1. Opis przebiegu meczu w relacji naszego zawodnika Bogdana Pawlikowskiego...

Więcej...

Wasz "Pociąg do sztuki"

Na stacji Metra "Wilanowska" można już podziwiać koncepcje artystów związane z "Nowym obliczem stacji Metra". Na naszej stronie zobaczycie je klikając na link „Pociąg do sztuki”. Ciekawi jesteśmy jakie projekty są waszym zdaniem godne zrealizowania. Zapraszamy do głosowania w naszej sondzie. Wasze opinie są dla nas najważniejsze.

Więcej...

Nowy wygląd 20 wagonów METRA

Od 8 marca 20 wagonów METRA zmienia swój wygląd. Jest to pierwsza w historii METRA WARSZAWSKIEGO akcja reklamowa w której wykorzystano powierzchnię wagonów jako nośnik reklamowy. Jak się wam podobają takie wagony? Czekamy na wasze opinie.

Więcej...

CMX 2004

Taki kryptonim miały ćwiczenia NATO przeprowadzone na stacji metra Dworzec Gdański. Wzięły w nich udział wszystkie służby ratownicze miasta, ewakuowano stację i poszukiwano ładunków radioaktywnych.

Więcej...