Nowy rzecznik prasowy Metra Warszawskiego

Od 1 lutego funkcję rzecznika prasowego Metra Warszawskiego pełni Grzegorz Żurawski. Jest on odpowiedzialny za utrzymanie i rozwijanie dobrych kontaktów z przedstawicielami mediów oraz za politykę wizerunkową Metra.

Więcej...

Dzień otwarty

W ramach prowadzonych przez Metro Warszawskie konsultacji społecznych dotyczących bielańskiego odcinka metra, w siedzibie firmy został zorganizowany 16 stycznia dzień otwarty.

Więcej...

Metro Warszawskie dla WOŚP

W związku ze zbliżającym się trzynastym finałem Metro Warszawskie udostępniło beż żadnych opłat Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy trzydzieści bilboardów reklamowych na wszystkich stacjach metra.

Więcej...

Wylicytuj kalendarz z podpisami maszynistów

Metro Warszawskie włączyło się do akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wystawiając na aukcję swój kalendarz na 2006 rok podpisany przez wszystkich maszynistów prowadzących pociągi metra. Kwota wylicytowana przez zwycięzcę aukcji wpłynie bezpośrednio na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wszystkich sympatyków metra zapraszamy do wzięcia udziału w aukcji (nr.61480). Dostępna jest pod adresem http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=61480

Więcej...

Przejazdy dla osób, które ukończyły 70 lat wciąż bezpłatne

Mimo tego, że straciły ważność karty miejskie, które były w dyspozycji pasażerów, którzy ukończyli 70 rok życia, to wciąż mogą oni podróżować metrem bezpłatnie.

Więcej...

Pierwszy pociąg na stacji Plac Wilsona!

Na budowaną jeszcze stację Plac Wilsona wjechał pierwszy pociąg metra. Skład rosyjski numer 8 bez żadnych problemów i przeszkód przejechał ze stacji Dworzec Gdański na nową stację. Podróż trwała 3 minuty.

Więcej...

W Sylwestra przez całą dobę

Warszawskie metro będzie kursować także w noc sylwestrową. W nocy z 31 grudnia 2004 na 1 stycznia 2005 roku pociągi jeździć będą co 15 minut.

Więcej...

Metrem w Święta

W Wigilę 24 grudnia warszawskie metro jeździ takim samym rozkładem jazdy jak w dzień powszedni. W sobotę i niedzielę (25 i 26 grudnia) pociągi będą kursować według rozkładu niedzielnego. Godziny kursowania bez zmian - od 5.00 do 0.40. Dokładny rozkład jazdy znajdziesz tutaj

Więcej...

Metro na Pradze

Czy mieszkańcy Pragi Północ dużo wiedzą o metrze? Mieliśmy okazję się o tym przekonać podczas rodzinnej Wigilii w Dzielnicowym Ośrodku Sportu i Rekreacji na Pradze. METRO WARSZAWSKIE było jednym ze sponsorów imprezy.

Więcej...

Nowe wejścia na Placu Wilsona

Na stacji Plac Wilsona trwają gorączkowe prace. Powstają zadaszenia nad wejściami na stację, montowane są elementy ozdobne na ścianach i suficie stacji. Rozpoczęły się już prace drogowe na powierzchni.

Więcej...