11/03/2014

W dniu 8 marca na terenie Całorocznego Stoku Narciarskiego Szczęśliwice w Warszawie odbyła się I Edycja Zawodów o Puchar Krecika - rodzinna impreza sportowa organizowana przez Spółkę Metro Warszawskie,  Warszawski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Warszawski Klub Narciarski.

Zawody narciarskie o Puchar Krecika rozpoczęły się o godz. 10:00. Uczestnicy zawodów mogli zapoznać się z trasą już od godz. 9:00. Konkurs został rozegrany w konkurencji slalom gigant, zgodnie z Narciarskim Regulaminem Sportowym.

Do udziału w zawodach zaprosiliśmy wszystkich dużych i małych miłośników sportów zimowych, którzy licznie przybyli wraz z kibicującymi im rodzinami. Do zawodów przystąpiło 95 zawodników, którzy byli klasyfikowani w 6 kategoriach wiekowych, z podziałem na grupy dziewczynek i chłopców.

Uczestnikom każdej kategorii wiekowej rozegranej podczas I Edycji Zawodów o Puchar Krecika zostały wręczone puchary za miejsca I – III oraz pamiątkowe dyplomy za miejsca I -VI.  Wszyscy zawodnicy otrzymali firmowe maskotki warszawskiego metra – Kreciki.

W kategorii „Dzieci najmłodsze” dyplomy oraz puchary zwycięzcom wręczyła Prezydent m.st. Warszawy, Pani Hanna Gronkiewicz Waltz. W pozostałych kategoriach nagrody wręczył Krecik, który cieszył się ogromnym powodzeniem zarówno wśród zawodników jak i kibicujących im dzieci.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom, którzy wzięli udział w Zawodach. Dziękujemy wszystkim obecnym za stworzenie wspaniałej atmosfery podczas Zawodów.

Wyniki dostępne są na stronie www.wkn.pl oraz w biurze WKN na terenie CSN Szczęśliwice.

 

 

Wróć