10/03/2004

W ostatnim meczu halowych rozgrywek w piłce nożnej nasi zawodnicy pokonali drużynę Wydawnictwa Murator 4:1. Opis przebiegu meczu w relacji naszego zawodnika Bogdana Pawlikowskiego:

„Prowadzenie uzyskaliśmy dość szybko, bo już w pierwszej minucie meczu. Jednak „Murator” nie rezygnował i dość mocno nas przycisnął, czego efektem było wyrównanie na 1:1. W tym czasie mecz był bardzo zacięty i żadna ze stron nie odpuszczała a nawet zarysowała się przewaga „Muratora” Jednak powoli opanowaliśmy sytuację, ale przeciwnik, co trzeba przyznać był bardzo wymagający. Ani na chwilę nie można było im odpuścić, bo to groziło utratą kolejnej bramki. Pod koniec pierwszej połowy udało nam się podwyższyć wynik na 2:1 a na początku drugiej na 3:1 i w zasadzie już wtedy było wiadomo, że już tego meczu nie przegramy. Czwarta bramka była ukoronowaniem naszej gry i w ten sposób zakończyliśmy eliminacje grupowe na pierwszym miejscu z kompletem zwycięstw oraz z imponującym stosunkiem bramek, 21:3. W ten sposób, co najmniej powtórzyliśmy wynik z poprzedniej rundy, gdy zajęliśmy 4-te miejsce, które już teraz mamy zagwarantowane, ale będziemy dalej walczyć o jak najlepszą pozycję”

Więcej informacji o naszej drużynie można znaleźć na podstronie: O firmie -> Druzyna piłkarska Metra

Wróć