Logo programu pociąg do sztuki

"pociąg do sztuki" - to program promocji kultury w przestrzeni miejskiej.  Założeniem Programu jest promocja młodych, debiutujących artystów, jak również prezentacja najnowszych trendów i problemów sztuki współczesnej. W ramach "pociągu do sztuki" organizowane są wystawy edukacyjne oraz seminaria i warsztaty. „pociąg do sztuki” to także sieć galerii w przestrzeni publicznej. Galerie usytuowane są na antresolach i w ciągach komunikacyjnych stacji metra: Dworzec Gdański, Świętokrzyska, Centrum, Pole Mokotowskie, Wilanowska, Imielin oraz Kabaty. Dzięki naszym galeriom ułatwiamy kontakt ze sztuką mieszkańcom stolicy oraz szerokiej publiczności korzystającej z podziemnej kolei.
Jeżeli jesteś zainteresowana / zainteresowany organizacją wystawy, masz pytanie, informację lub chcesz się podzielić jakimś pomysłem, napisz: 

Dane kontaktowe:
Autor i organizator programu „pociąg do sztuki”
Jowita Kiepas
660 999 028
metro.pociag.do.sztuki@gmail.com
Jesteśmy dostępni od godziny 10:00 do 16:30 od poniedziałku do piątku.

Formularz kontaktowy:
Link do Formularza kontaktowego

 

 

Logo programu Mazowiecki Miesiąc IntegracjiMazowiecki Miesiąc Integracji to konkurs plastyczny skierowany do organizacji pozarządowych oraz instytucji i placówek zajmujących się realizacją warsztatów terapii zajęciowej dla osób niepełnosprawnych. Celem Konkursu jest popularyzacja szeroko rozumianej idei integracji poprzez promowanie i nagradzanie twórczości artystycznej osób niepełnosprawnych.

Prace w tegorocznej edycji konkursu należy wykonać w jednym z 4 tematów – rodzina, miłość, inspiracje naturą, inspiracje Turcją. Techniki i sposób przygotowania prac określa regulamin. 

 

Adres korespondencyjny:

„Organizator Konkursu Mazowiecki Miesiąc Integracji” Jowita Kiepas

05-410 Józefów ul. Spacerowa 45a/8

Organizator informuje o przedłużonym terminie nadsyłania prac na konkurs Mazowiecki Miesiąc Integracji 2016. 
Nowy termin nadsyłania prac to 31.10.2016.
Tego dnia zapraszamy też na dzień otwarty, podczas którego będzie można osobiście dostarczyć prace na konkurs. Jak zawsze zapraszamy na Stacje Metro Świętokrzyska pomieszczenie R1.
Serdecznie zapraszamy.

Szczegółowych informacji o konkursie udziela organizator konkursu

Jowita Kiepas – 660 999 028 jowita_kiepas@poczta.onet.pl, jowita.kiepas@gmail.com

Regulamin konkursu

 

Fundatorem nagród w konkursie jest Metro Warszawskie Sp. z o. o. Patronat medialny objął portal www.niepelnosprawni.pl