Darmowe przejazdy metrem w ferie

W okresie ferii zimowych uczniowie stołecznych szkół nie muszą kasować biletów podróżując środkami komunikacji miejskiej. Zwolnienie z opłat dotyczy jednak tylko grup zorganizowanych.

Więcej...

Apel Społecznego Komitetu Budowy Metra...

Społecznicy działający od ponad 20 lat na rzecz rozbudowy metra, którym przewodzi obecnie Pan Andrzej Rogiński, wystosowali apel o stworzenie na poziomie budżetu państwa stabilnych warunków finansowania rozbudowy metra w kolejnych latach...

Więcej...

Teren zarezerwowany pod II linię metra...

Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy Lech Kaczyński wydał decyzję o warunkach zabudowy pod drugą linię metra na odcinku: Rondo Daszyńskiego - Dw.Wileński...

Więcej...

Rozkład jazdy w ferie zimowe...

W okresie ferii zimowych nastąpi drobna zmiana w rozkładzie jazdy metra. W dniach od 2 do 13 lutego zawieszone będzie kursowanie składu nr 19. Pociąg ten jeździ wyłącznie w tygodniu w czasie porannego szczytu, kiedy ruch w metrze jest największy. Poza tą zmianą rozkład jazdy kolejki nie zmieni się.

Więcej...

Awaria pociągu na stacji Ursynów

Ok. godz. 11 na stacji Usynów nastąpiła awaria pociągu jadącego w stronę Centrum.

Więcej...

Jest zasięg telefonii komórkowej na stacjach...

Od dzisiaj pasażerowie mogą korzystać z telefonów komórkowych na stacjach metra...

Więcej...

Podziękowania dla parlamentarzystów...

Metro Warszawskie dziękuje parlamentarzystom za uchwalenie dotacji na rozbudowę kolejki podziemnej...

Więcej...

Najbezpieczniej jest w metrze...

Według Komendy Stołecznej Policji, która przeprowadziła ocenę rocznej pracy komisariatów warszawskich, najlepsze wyniki osiąga komisariat Policja Metra. Czytaj w dzisiejszym numerze dziennika "Fakt".

Więcej...

Plany przetargów w Metrze Warszawskim w 2004 r.

W aktualnym numerze Biuletynu Zamówień Publicznych opublikowano plany przetargów w Metrze Warszawskim na ten rok.

Więcej...

Remis z drużyną profesjonalistów...

Wczoraj drużyna piłkarska Metra Warszawskiego rozegrała kolejny mecz w rozgrywkach piłki halowej w hali przy .ul. Narbutta 14. Tym razem przeciwnikiem Metra była drużyna agencji ochrony "Securitas". Przeciwnik bardzo trudny, który w sezonie jesień 2003 zajął 4-te miejsce w rozgrywkach w grupie profesjonalistów, tj. grupie mocniejszej.

Więcej...