999 za kalendarz metra

Firmowy kalendarz Metra Warszawskiego na 2006 rok, podpisany przez wszystkich maszynistów prowadzących pociągi metra, został zlicytowany za kwotę 999 złotych. Te pieniądze zasilą konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Więcej...

Spotkanie z Kołem Miłosników Metra

W poniedziałek, 16 stycznia, odbyło sie pierwsze w tym roku spotkanie Koła Miłośników Metra z przedstawicielami Metra Warszawskiego, poświęcone warunkom budowy metra, ze szczególnym uwzględnieniem budowy stacji "Marymont.

Więcej...

Metrem na XIV Finał WOŚP

Ze względu na XIV Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w niedzielę 8 stycznia 2006 r. obowiązuje świąteczny rozkład jazdy. W godz. 15.00-22.00, a także 19.00-22.00 zostaną wprowadzone do ruchu dodatkowe pociągi.

Więcej...

Praktyki w Metrze Warszawskim

Metro Warszawskie bierze udział w programie Cień Menedżera. W celu zapoznania się z opisem programu i zasadami przyjmowania praktykantów, prosimy o przeczytanie informacji na poniższych stronach internetowych: http://www.cm.iblf.pl/ http://www.pulsbiznesu.pl/content.aspx?sid=6976

Więcej...

Mniejszy tłok w metrze

Dzięki zleceniu otrzymanemu od Zarządu Transportu miejskiego, od 1 lutego, Metro Warszawskie uruchomi w godzinach szczytu porannego i szczytu popołudniowego dodatkowy, 23 pociąg.

Więcej...

Wszystkie składy po 6 wagonów

Rada Nadzorcza Metra Warszawskiego podjęła decyzję o zakupie dodatkowych 16 wagonów serii 81. W ten sposób wszystkie 15 składów serii, 81 jakimi dysponuje Warszawskie Metro zostanie wydłużonych do sześciu wagonów. Metro Warszawskie dysponuje w tej chwili 60 wagonami produkcji rosyjskiej złożonymi w 15 czterowagonowych składów.

Więcej...

Zakup 14 wagonów rosyjskich

Dzisiaj w siedzibie Metra Warszawskiego nastąpiło otwarcie ofert w przetargu nieograniczonym na zakup 14 fabrycznie nowych wagonów pośrednich (bez kabiny maszynisty) i rozbudowę, tzn. uzupełnienie do sześciu wagonów; składów serii 81 produkcji rosyjskiej, oraz wprowadzenie sześciowagonowych pojazdów do eksploatacji.

Więcej...

Metrem w Święta i Nowy Rok

W dniach 24, 25 i 26 grudnia b.r. metro będzie kursować według rozkładu niedzielnego. W noc sylwestrową, od północy do 5 rano, pociągi będą jeździć co 15 minut.

Więcej...

Wigilia w Domu Dziecka

Wczoraj w bielańskim Domu Dziecka im. Maryny Falskiej, któremu o dawna pomaga Metro Warszawskie odbyła się uroczysta wigilia zorganizowania przez samych wychowanków. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, Metro przekazało placówce wybrane przez wychowawców książki i lektury szkolne oraz stosy prezentów, które zebrane zostały w ostatnich tygodniach wśród pracowników metra.

Więcej...

Zmiany w zarządzie Metra

Wczoraj Rada Nadzorcza Metra Warszawskiego przyjęła rezygnację Pana Krzysztofa Celińskiego z funkcji prezesa zarządu spółki. Piastował on tę funkcję przez trzy lata, a obecnie objął stanowisko prezesa zarządu PKP PLK. Do czasu wyboru nowej osoby na to stanowisko zarząd będzie funkcjonował w składzie dwuosobowym.

Więcej...