13/09/2016

Spółka Metro Warszawskie po raz kolejny wzięła udział w projekcie informacyjno-edukacyjnym pod nazwą "Europa zmienia Warszawę”. Siódma edycja przedsięwzięcia realizowana była w ramach prowadzonego przez Biuro Funduszy Europejskich i Rozwoju Gospodarczego Urzędu m. st. Warszawy projektu pod nazwą „Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Warszawa”.

Tegoroczna edycja projektu "Europa zmienia Warszawę” była realizowana na terenie parku Pole Mokotowskim w dniach 10 – 11 września 2016 roku.

Centralnym punktem wydarzenia było miasteczko namiotowe, gdzie w ciągu weekendu ponad 40 instytucji przedstawiło w interesujący sposób własne projekty współfinansowane ze środków Unii Europejskiej. Na stoisku przygotowanym przez Metro Warszawskie  można było uzyskać informacje na temat II linii metra, w szczególności o planowanej realizacji I etapu odcinków: zachodniego i  wschodniego-północnego. Najmłodsi mieli możliwość skorzystania z kącika dla dzieci gdzie mogli rozwiązać quiz z wiedzy o metrze, pokolorować pociągi metra oraz zrobić wspólne zdjęcie z Krecikiem - naszą firmową maskotką.

Wróć