01/06/2004Zainteresowanie pasażerów wokół komunikatów nagranych przez dzieci przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Przez cały dzień w metrze dosłownie urywały się telefony od mile zaskoczonych pasażerów, którzy gratulowali pomysłu i prosili o... jeszcze. Niektórzy (szczególnie Panie) przyznawali, że słysząc małe dzieci zapowiadające stacje "szkliło im się oko".
 
Wśród pasażerów podróżujacych metrem można było dzisiaj zobaczyć jeden wielki uśmiech.

Przykładowy komunikat zapowiedzi (format WAV, 132 KB)
Wszystkie komunikaty (spakowane, format RAR, 1,2 MB).
 
Dzieci sprawiły podwójną frajdę, bo także te, które czytały komunikaty pojawiły się osobiście w metrze na stacji Wilanowska. Maluchy otworzyły wystawę "Moje Metro", którą można podziwiać na antresoli stacji. Było mnóstwo śmiechu, zabawy i słodyczy przygotowanych przez sponsorów: Carrefour Reduta, Carrefour Bemowo i Carrefour Wileńska, Wedel, Ecco Papier.
 
Prace przygotowane przez dzieci z 20 przedszkoli położonych wzdłuż II linii metra zaskoczyły nawet pracowników metra. Jak się okazało czterolatek wie bardzo dobrze jak wygląda metro i jak się nim podróżuje. 
 
Wszystkie przedszkola uczestniczące w Dniu Dziecka w metrze otrzymały dzięki pomocy sponsorów specjalne paczki ze słodkościami i przyborami do rysowania. 
 
Wszystkim dzieciom bardzo serdecznie dziękujemy i składamy w ich dniu najlepsze życzenia!


  


Wróć