30/10/2012

W dniach 23-25 października 2012 roku w Warszawie odbyły się X Międzynarodowe Targi  Budownictwa Drogowego, Kolejowego oraz Zarządzania Ruchem INFRASTRUKTURA 2012, w których po raz kolejny uczestniczyła Spółka Metro Warszawskie. W tegorocznej edycji targów wzięło udział kilkudziesięciu wystawców z Polski i zagranicy. Po raz pierwszy do grona wystawców dołączyły firmy i instytucje zajmujące się kolejnictwem.

W uroczystym otwarciu targów uczestniczyło wielu znakomitych gości reprezentujących najważniejsze dla branży instytucje, firmy i organizacje. Obecni również byli przedstawiciele ministerstw, Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy, posłowie na sejm oraz przedstawiciele samorządów.  Targi odwiedził także Sławomir Nowak Minister Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej, który udzielił Targom Infrastruktura Honorowego Patronatu.

Podczas targów Metro Warszawskie Sp. z o.o. zorganizowało punkt informacyjno-promocyjny dotyczący inwestycji budowy II linii metra, a w szczególności bieżących kwestii związanych z budową centralnego odcinka II linii oraz wspołfinansowania tej inwestycji przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Infrastruktura i Środowisko.

Wróć