06/05/2014

Rejestracja uczestników zwiedzania stacji Stadion Narodowy w ramach Dni Otwartych na stacjach centralnego odcinka II linii metra została zakończona. Zwiedzanie nowych stacji metra cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem.
Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, nie możemy zapewnić udziału w Dniu Otwartym wszystkim, którzy zadeklarowali chęć uczestnictwa w zwiedzaniu stacji  Stadion Narodowy. Przypominamy, iż maksymalna ilość zwiedzających stację w  dniu 18 maja to 300 osób.
Skontaktujemy się jedynie z osobami zarejestrowanymi na liście gości. Zaproszenia wraz z podaną godziną rozpoczęcia zwiedzania, przesłane zostaną drogą elektroniczną na adres mailowy wskazany przez zgłaszającego, najpóźniej na 3 dni przed rozpoczęciem planowanego zwiedzania. Informujemy, iż wysłanie maila punktualnie o godzinie rozpoczęcia rejestracji nie gwarantuje otrzymania zaproszenia. O znalezieniu się w gronie zaproszonych gości decyduje kolejność pojawienia się zgłoszenia na skrzynce odbiorczej Organizatora.
O kolejnej możliwości obejrzenia wybranej stacji centralnego odcinka będziemy informowali na naszej stronie internetowej.

Wróć