Wielkość tekstu:

Aktualności

Bądź życzliwym pasażerem zamiast być monsterem – ruszyła III edycja kampanii „Kierunek życzliwość w komunikacji miejskiej”

W dniu 20 czerwca br. wystartowała trzecia edycja kampanii społecznej „Kierunek życzliwość w komunikacji miejskiej” Kampania „Kierunek życzliwość w komunikacji miejskiej” ponownie chce zwrócić uwagę na to jak ważnym i niezbędnym elementem podróży, jest życzliwe zachowanie się względem współpasażerów i pokazać właściwe postawy oraz zachowania.

Więcej...

Dni Ursynowa z Metrem Warszawskim

Na kolejnym pikniku rodzinnym zorganizowanym już po raz dwudziesty pierwszy z okazji Dni Ursynowa, nie mogło zabraknąć Metra Warszawskiego.

W sobotę, 18 czerwca „żywa” maskotka firmowa – krecik budowniczy, balony w kolorach stacji centralnego odcinka II linii metra i barwne wiatraczki zachęcały mieszkańców Ursynowa do odwiedzenia stoiska promocyjnego Spółki na Kopie Cwila. Zainteresowani mogli uzyskać informacje o rozbudowie II linii metra. Dostępne były materiały informacyjno - promocyjne, broszury oraz foldery dotyczące nowych inwestycji. Najmłodsi wzięli udział w konkursach z wiedzy o warszawskim metrze. Dzieci i dorośli mieli możliwość wygrania nagród w postaci atrakcyjnych gadżetów Spółki. Dużym zainteresowaniem cieszyła się prezentacja pojazdu Mercedes Benz – Unimog U400.

Wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko bardzo dziękujemy.

Więcej...

Konsultacje projektu dokumentu "Warszawska polityka mobilności"

"Warszawska polityka mobilności" ma tworzyć warunki do sprawnego i bezpiecznego poruszania się po mieście. Dotyczy polityki przestrzennej miasta, poprawy jakości transportu zbiorowego, ruchu rowerowego i pieszego oraz edukacji transportowej. To także przekształcanie ulic i placów Warszawy w przyjazne przestrzenie publiczne.
Konsultacje trwają od 15 czerwca do 10 października 2016 r.

Szczegółowe informacje na stronie: http://www.transport.um.warszawa.pl/konsultacje-projektu-dokumentu-pn-warszawska-polityka-mobilno-ci

Więcej...

Badanie opinii zadowolenia pasażerów

Uprzejmie informujemy, że w dniach od 16 do 22 czerwca 2016 roku firma badawcza przeprowadzi na stacjach metra ankiety dotyczące zadowolenia pasażerów korzystających z naszych usług. Zapraszamy do wzięcia udziału w badaniu i udzielenie wywiadu ankieterowi.

Więcej...

Dzień Dziecka na Ursynowie z Metrem Warszawskim

Metro Warszawskie Sp. z o.o. wzięło udział w imprezie plenerowej zorganizowanej przez Urząd Dzielnicy Ursynów z okazji Dnia Dziecka. Impreza odbyła się w dniu 5 czerwca 2016 roku na terenie zielonym przy Urzędzie Dzielnicy.
Odwiedzający stoisko informacyjno-promocyjne Metra Warszawskiego chętnie sięgali po materiały informacyjne, broszury i foldery dotyczące min. rozbudowy II linii metra w kierunku Woli oraz Targówka i Pragi Północ. Najmłodsi mieli możliwość wzięcia udziału w konkursach z wiedzy o metrze oraz rozwiązywania zagadek i łamigłówek. Na zwycięzców czekały ciekawe nagrody. Dodatkową atrakcją dla wszystkich uczestników imprezy były pokazy umiejętności przeszkolonego psa w zakresie wykrywania zapachów ładunków wybuchowych.
Wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko podczas wydarzenia serdecznie dziękujemy.

Więcej...

Zobacz wszystkie aktualności