Metro Warszawskie

Metro Warszawskie

 

Aktualności

 

Dziś zostały otwarte oferty w przetargu na budowę przedłużenia II linii metra. Inwestor podzielił inwestycję na dwa zadania. I Zadanie obejmuje budowę pierwszego etapu odcinka zachodniego, II Zadanie, to budowa pierwszego etapu odcinka wschodniego-północnego. W każdym etapie budowane będą po 3 stacje.

Więcej...

 

Zdjęcie z Turnieju Reprezentacja Polski Rugby na Wózkach pod patronatem Metra WarszawskiegoOd 3 do 5 lipca, w Arenie Ursynów w Warszawie odbyła się czwarta edycja międzynarodowego turnieju Wheelchair Rugby Metro Cup. W turnieju uczestniczyły reprezentacje:  Polski, Danii, Francji, Kolumbii, Wielkiej Brytani (dwa zespoły)  oraz zespół Mix Team składający się z zawodników z Czech, Belgii, Austrii i Holandii.

Więcej...

 

Jazdy testowe na II linii metra

03 Lipca 2015

Uprzejmie informujemy, że od soboty 4 lipca na odcinku centralnym II linii metra będą odbywały się jazdy testowe pociągu Metropolis o numerze 21. Pociąg oznakowany napisem TEST nie będzie zabierać pasażerów.

Testy systemów przy użyciu pociągu Metropolis potrwają do 15 sierpnia.

Przepraszamy z utrudnienia.

 

Plakat zapraszający na Turniej Wheelchair Rugby Metro Cup 2015Metro Warszawskie Sp. z o. o. zaprasza wszystkich zainteresowanych do dopingowania Reprezentacji Polski Rugby na Wózkach podczas Turnieju Wheelchair Rugby Metro Cup 2015.

Więcej...