Metro Warszawskie

Metro Warszawskie

 

Aktualności

 

Zdjęcie z Turnieju Reprezentacja Polski Rugby na Wózkach pod patronatem Metra WarszawskiegoOd 3 do 5 lipca, w Arenie Ursynów w Warszawie odbyła się czwarta edycja międzynarodowego turnieju Wheelchair Rugby Metro Cup. W turnieju uczestniczyły reprezentacje:  Polski, Danii, Francji, Kolumbii, Wielkiej Brytani (dwa zespoły)  oraz zespół Mix Team składający się z zawodników z Czech, Belgii, Austrii i Holandii.

Więcej...

 

Jazdy testowe na II linii metra

03 Lipca 2015

Uprzejmie informujemy, że od soboty 4 lipca na odcinku centralnym II linii metra będą odbywały się jazdy testowe pociągu Metropolis o numerze 21. Pociąg oznakowany napisem TEST nie będzie zabierać pasażerów.

Testy systemów przy użyciu pociągu Metropolis potrwają do 15 sierpnia.

Przepraszamy z utrudnienia.

 

Plakat zapraszający na Turniej Wheelchair Rugby Metro Cup 2015Metro Warszawskie Sp. z o. o. zaprasza wszystkich zainteresowanych do dopingowania Reprezentacji Polski Rugby na Wózkach podczas Turnieju Wheelchair Rugby Metro Cup 2015.

Więcej...

 

Spółka Metro Warszawskie po raz kolejny wzięła udział w projekcie informacyjno-edukacyjnym pod nazwą "Europa zmienia Warszawę”. Szósta edycja przedsięwzięcia realizowana była w ramach prowadzonego przez Biuro Funduszy Europejskich i Rozwoju Gospodarczego Urzędu m. st. Warszawy projektu pod nazwą „Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Warszawa”.

Podczas wydarzenia można było uzyskać informacje na temat II linii metra, w szczególności o planowanej realizacji I etapu odcinków: zachodniego i  wschodniego-północnego. Najmłodsi mieli możliwość wzięcia udziału w konkursach  z wiedzy o metrze.

Projekt "Europa zmienia Warszawę” był realizowany przy Krakowskim Przedmieściu w dniach 20 - 26 czerwca 2015 roku. Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska.

Więcej...

 

Badanie opinii zadowolenia pasażerów

18 Czerwca 2015

Uprzejmie informujemy, że w dniach od 19 do 25 czerwca 2015 roku firma badawcza przeprowadzi na stacjach metra ankiety dotyczące zadowolenia pasażerów korzystających z naszych usług. Zapraszamy do wzięcia udziału w badaniu i udzielenie wywiadu ankieterowi.