Metro Warszawskie

Metro Warszawskie

 

Aktualności

 

pliki/aktualnosci/2015/dtp15_100.JPGKolejny raz Metro Warszawskie współorganizowało i uczestniczyło w Dniach Transportu Publicznego, które obyły się 19 i 20 września w Warszawie.
Dni Transportu Publicznego to cykliczne wydarzenie organizowane przez spółki związane z komunikacją miejską, cieszące się dużym zainteresowaniem wśród sympatyków transportu publicznego. Tegoroczne święto transportu publicznego pod hasłem „poczuj miętę do komunikacji” rozpoczęło się w dniu 19 września bieżącego roku plenerową imprezą rodzinną zorganizowaną na terenie zajezdni autobusowej przy ulicy Woronicza w Warszawie.

Więcej...

 

Dziś zostały otwarte oferty w przetargu na budowę przedłużenia II linii metra. Inwestor podzielił inwestycję na dwa zadania. I Zadanie obejmuje budowę pierwszego etapu odcinka zachodniego, II Zadanie, to budowa pierwszego etapu odcinka wschodniego-północnego. W każdym etapie budowane będą po 3 stacje.

Więcej...

 

Zdjęcie z Turnieju Reprezentacja Polski Rugby na Wózkach pod patronatem Metra WarszawskiegoOd 3 do 5 lipca, w Arenie Ursynów w Warszawie odbyła się czwarta edycja międzynarodowego turnieju Wheelchair Rugby Metro Cup. W turnieju uczestniczyły reprezentacje:  Polski, Danii, Francji, Kolumbii, Wielkiej Brytani (dwa zespoły)  oraz zespół Mix Team składający się z zawodników z Czech, Belgii, Austrii i Holandii.

Więcej...

 

Jazdy testowe na II linii metra

03 Lipca 2015

Uprzejmie informujemy, że od soboty 4 lipca na odcinku centralnym II linii metra będą odbywały się jazdy testowe pociągu Metropolis o numerze 21. Pociąg oznakowany napisem TEST nie będzie zabierać pasażerów.

Testy systemów przy użyciu pociągu Metropolis potrwają do 15 sierpnia.

Przepraszamy z utrudnienia.